Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych PRESTIGE (CACIB)

Komunikat !
12 March 2020
Uwaga- nowy komunikat!
27 March 2020

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych PRESTIGE (CACIB)

Termin wystawy – 30-31.05.2020

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych PRESTIGE (CACIB)

Adres wystawy:

Centralna Szkoła Szybowcowa ul. Szybowników 28, 64-100 Leszno
Zgłoszenia i opłaty przyjmowane do 11 maj 2020

http://www.wystawy.net

Potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia (do wydruku) na tę wystawę będą wysyłane tylko mailem oraz zostaną udostępnione w systemie do pobrania/wydruku na około 5 dni przed wystawą.

Numer startowy psa jest do wydruku z systemu wystawy.net. Organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny. Psy zgłoszone do 11.05.2020r. nie podlegają wycofaniu po tym terminie.

Zgłoszenie generowane poprzez system wystawy.net zobowiązuje wystawcę do przestrzegania regulaminu oraz stanowi zobowiązanie materialne zgłaszającego do uiszczenia opłaty za zgłoszenie psa, bez względu na to, czy zostanie on doprowadzony do oceny, czy też nie.


Grupa III,IV,V,VII,IX -30.05.2020 (sobota)
Grupa I,II,VI,VIII,X -31.05.2020 (niedziela)

OPŁATY:

Opłata za zgłoszenie psa wynosi:

pierwszy pies – 130 zł (bez katalogu),

każdy następny pies – 110 zł

klasa młodsze szczenię, szczenię, weteranów – 70 zł (bez katalogu)

rasy polskie – 65 zł (bez katalogu)

młody prezenter 30 zł

Wystawcy zagraniczni wnoszą opłatę:

za pierwszego psa 50 euro (bez katalogu),

każdy następny pies 45 euro

klasa młodsze szczenię, szczenię, weteranów 25 euro (bez katalogu)

rasy polskie 25 euro (bez katalogu)

Junior handling 10 euro

płatne do 11.05.2020r


Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Lesznie
skrytka pocztowa 65
ul Średnia 9, 64-100 Leszno
e-mail: zkwpleszno@gmail.com

OBSADA SĘDZIOWSKA
grupa I – niedziela

SV Lutz Wischalla (Niemcy): Owczarek Niemiecki długowłosy i krótkowłosy
Krystyna Opara(Polska): Bearded Collie, Owczarek staroangielski-Bobtail, Polski Owczarek Nizinny, Polski Owczarek Podhalański

Vlado Piskay ( Słowacja): Border Collie, Owczarki Belgijskie- wszystkie, Owczarek francuski beauceron, Owczarek Francuski Briard, Owczarek Szetlandzki,

Luis Pinto Teixeira (Potugalia): Owczarek szkocki długowłosy i krótkowłosy, Australian Cattle Dog, Bouvier des Flandres, Ceskoslovensky Vlcak, Biały Owczarek Szwajcarski
Andrzej Kaźmierski (Polska): pozostałe rasy


grupa II– niedziela
Janusz Opara ( Polska): Berneński Pies Pasterski, Duży Szwajcarski Pies Pasterki, Entlebucher, Nowofundland
Sadiq Al Farsani (Bahrajn): Doberman, Sznaucery
Nemanja Jovanovic (Serbia): Owczarek Środkowoazjatycki, Buldog Angielski, Dog z Majorki, Kangal, Rottweiler, Hovawart, Dog de Bordeaux
Beata Badura (Polska): Dogi Niemickie, Dog Argentyński, Tosa, Shar-Pei
Jarosław Grunt (Polska): Bullmastiff, Cane Corso, Owczarek Kaukaski, Mastif Tybetański, Bokser
Piotr Król (Polska): pozostałe rasy


grupa III-sobota
Dominika Kubisz (Polska): Terier szkocki, Yorkshire Terrier, West Highland White Terrier
Nemanja Jovanovic (Serbia): Bulterier, Bulterier Miniaturowy
Piotr Król (Polska): American Stafordshire Terrier, Staffordshire Bull Terrier
Grzegorz Weron (Polska): Airedale Terrier, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Terier Czeski, Terier irlandzki, Terier walijski
Beata Kujawska (Polska): pozostałe rasy


grupa IV– sobota
Łukasz Pawłowski (Polska): Jamniki


grupa V-sobota
Grzegorz Weron (Polska): Siberian Husky
Janusz Opara (Polska): Basenji, Shiba, wszystkie Szpice
Tomasz Kuszyk (Polska): Alaskan Malamute, Chow-Chow, Samoyed
Vlado Piskay (Słowacja): pozostałe rasy


grupa VI – niedziela
Viera Staviarska (Słowacja): Gończy Polski, Beagle, Dalmatyńczyk
Dorota Witkowska (Polska): pozostałe rasy


grupa VII – sobota
Viera Staviarska (Słowacja): Seter irlandzki, Seter szkocki (gordon), Seter angielski, Pointer, Seter czerwono-biały
Dorota Witkowska (Polska) : pozostałe rasy

grupa VIII – niedziela

Renata Niklasiewicz (Polska): Golden Retriever, Flat Coated Retriever, Cocker Spaniel Amerykański, Cocker Spaniel Angielski
Milena Seidel (Polska): Labrador Retriever
Tomasz Kuszyk (Polska): pozostałe rasy


grupa IX – sobota
Zdenka JIlkova (Czechy): Buldog francuski
Luis Pinto Teixeira (Potugalia) :Chihuahua Długowłosa, Chihuahua Krótkowłosa
MariolaŻuchlińska (Polska):Mops, Pudle
Renata Niklasiewicz (Polska) : Lhasa Apso, Maltanczyk, Pekińczyk, Boston Terrier
Krystyna Opara (Polska) : Cavalier king charles spaniel, Chin japoński
Andrzej Kaźmierski (Polska) : pozostałe rasy

grupa X – niedziela
Zdenka Jilkova (Czechy) : Chart Afganski, Chart Polski, Whippet
HannaWoźna Gil (Polska) : pozostałe rasy