Wyniki Rankingu Oddziałowego

Wyścigi Chartów już w ten weekend!
7 April 2022
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych PRESTIGE 2022R 28-29.05.2022
28 April 2022

Wyniki Rankingu Oddziałowego

Szczeniaki:

1. GULLIETA FESTINA Paka Czworaka- Chart angielski Whippet wł. Hanna Woźna-Gil
2. KEVA PINK SMOOTHIE BIAŁE WILKI Z WILKOWA- Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
3. OBELIX z Rzymskich Legionów – Bullterier wł. Justyna Musiał, Aleksandra Musiał
4. JEDYNA Barwny Bukiet – Polski spaniel myśliwski wł. Anna Szynka
MISSONI of Gentle Mind – Chart angielski Whippet wł. Hanna Woźna-Gil
5. RAMIRA BISURMAN – Mastif tybetański wł. Justyna Musiał
6. STORY OF MY LIFE SIR BASTIAN LORDS OF THE WHITE SHEPHERD – Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa
Pieńkowska
7. BENNET Orchide In Blossom- Szpic mały biały wł. Karolina Dudziak-Rychły
8. Shila Sunrise Dog FCI – Golden Retriever wł. Tomasz Krzyżanek
9. PASJA SWEET BULLOPONT – Bulterier wł. Barbara Golał

Weteran 

1. BIBI DA-BA-GO- West Highland white terrier wł. Barbara Golał

 

Junior:

  1. 1.ROBERT RODERICK TO FESTINA Synergy- Chart angielski Whippet wł. Hanna Woźna-Gil
  2. IM COVY BIAŁE WILKI Z WILKOWA –– Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
  3. Bonnie Rusty Art – Wyżeł węgierski wł. Anastazja Perek 
  4. RINNAH ROSANNAH Synergy – Chart angielski Whippet wł. Dorota Kozanecka
  5. 4.WANILKA Krisanda- Szpic mały biały wł. Karolina Dudziak-Rychły
  6. 5.OBELIX z Rzymskich Legionów– Bullterier wł. Justyna Musiał, Aleksandra Musiał
  7. 6.RAMIRA BISURMAN – Mastif tybetański wł. Justyna Musiał
  8. 7.HANAKO GO Yujo Akita- Akita wł. Kamila Drelicharz-Bukowska

Klasyfikacja ogólna:

1. BELLIE Magyar-Tim – Wyżeł Węgierski wł. Lidia Michalak
2. MINA WILCZY BIAŁY KIEŁ – Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
3. ROBERT RODERICK TO FESTINA Synergy- Chart angielski Whippet wł. Hanna Woźna-Gil
4. WANILKA Krisanda- Szpic mały biały wł. Karolina Dudziak-Rychły
5. Fong d’Arias Fifty Amazing Angel- Pies Faraona wł. Agnieszka Śpiączka
6. Fejo ager Trifolium-Leonberger wł. Ewa Jaras
    Timba Carpathian Saint’s- Bernardyn długowłosy wł. Przemysław Pietrzak
7. Bonnie Rusty Art – Wyżeł węgierski wł. Anastazja Perek
8. Sexy Bomba Grande Leonis – Leonberger wł. Ewa Jaras
9. OBELIX z Rzymskich Legionów – Bullterier wł. Justyna Musiał, Aleksandra Musiał
10. Dido z Osoblazskeho lesa- Leonberger wł. Ewa Jaras
11. Lordsett GET ON TOP- Springer spaniel angielski wł. Dąbrówka Talarczyk
12. Prestige DOLORES BISURMAN- Mastif tybetański wł. Justyna Musiał
13. GULLIETA FESTINA Paka Czworaka- Chart angielski Whippet wł. Hanna Woźna-Gil
14. RAMIRA BISURMAN- Mastif tybetański wł. Justyna Musiał
15. Yas des Llucanes – Owczarek Kataloński wł. Magdalena Blahaczek
16. I’M COVY BIAŁE WILKI Z WILKOWA – Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
      Bentjesgos Fred – Owczarek Kataloński wł. Magdalena Blahaczek
17. KEVA PINK SMOOTHIE BIAŁE WILKI Z WILKOWA – Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
18. HANAKO GO Yujo Akita- Akita wł. Kamila Drelicharz-Bukowska
      Baci Per Tutti da Medelin- Owczarek Francuski Briard wł. Leszek Mrosek
19. JUST LOVE ME Bullparraben- Staffordshire Bull Terrier wł. Marta Walczak-Wojtkowiak
20. I AM THE FUTURE Bullparraben- Staffordshire Bull Terrier wł. Marta Walczak-Wojtkowiak
21. Dandy Black&Blue RADO- Kerry Blue Terrier wł. Ireneusz Białęcki
      BLACK BAD BOY BIAŁE WILKI Z WILKOWA – Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
22. MISSONI of Gentle Mind – Chart angielski Whippet wł. Hanna Woźna-Gil
      JEDYNA Barwny Bukiet-– Polski spaniel myśliwski wł. Anna Szynka
23. CANDY ROSE Melody Paws- Seter Irlandzki wł. Anna Szynka
24. ORKY Magyar-Tim – Wyżeł Węgierski wł. Lidia Michalak
25. STORY OF MY LIFE SIR BASTIAN LORDS OF THE WHITE SHEPHERD – Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
26. Frida Averlon vom Steinbacherberg-Wilczarz Irlandzki wł. Hanna Woźna-Gil
27. Cool Girl Grande leonis-Szpic miniaturowy pomeranian wł. Ewa Jaras
28. BIBI DA-BA-GO- West Highland white terrier wł. Barbara Golał
29. QUATRO Magyar-Tim – Wyżeł Węgierski wł. Lidia Michalak
       OTIS OD BIJELIH ANDELA- Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
30. ARSA BIAŁE WILKI Z WILKOWA – Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
31. BENNET Orchide In Blossom- Szpic mały biały wł. Karolina Dudziak-Rychły
32. Shila Sunrise Dog FCI -Golden Retiever wł. Tomasz Krzyżanek
33. CAPITAN MORGAN DA-BA-GO – West Highland white terrier wł. Barbara Golał
34. AYRA BIAŁE WILKI Z WILKOWA – Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
35. PASJA SWEET BULLOPONT- Bullterier minaturowy wł. Dariusz Golał
       MAJA SWEET BULLOPONT – Bullterier minaturowy wł. Dariusz Golał
36. AMMERON ELIOT – Chihuahua wł. Ewa Pieńkowska
37. FLEUR DE ROSE AVY – Chihuahua wł. Ewa Pieńkowska

 

GRUPA 1

  1. MINA WILCZY BIAŁY KIEŁ – Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
  1. Yas des Llucanes – Owczarek Kataloński wł. Magdalena Blahaczek 
  2. IM COVY BIAŁE WILKI Z WILKOWA – Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
  3. Bentjesgos Fred – Owczarek Kataloński wł. Magdalena Blahaczek
  4. KEVA PINK SMOOTHIE BIAŁE WILKI Z WILKOWA – Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
  5.   Baci Per Tutti da Medelin- Owczarek Francuski Briard wł. Leszek Mrosek
  6. BLACK BAD BOY BIAŁE WILKI Z WILKOWA – Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
  7. STORY OF MY LIFE SIR BASTIAN LORDS OF THE WHITE SHEPHERD – Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
  8. OTIS OD BIJELIH ANDELA- Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska
  9. ARSA BIAŁE WILKI Z WILKOWA – Biały owczarek szwajcarski wł. Ewa Pieńkowska

Grupa 2 

  1. Fejo ager Trifolium-Leonberger wł. Ewa Jaras 
  2. Timba Carpathian Saint’s- Bernardyn długowłosy wł. Przemysław Pietrzak
  3. Sexy Bomba Grande Leonis – Leonberger wł. Ewa Jaras
  4. Prestige DOLORES BISURMAN- Mastif tybetański wł. Justyna Musiał
  5. RAMIRA BISURMAN- Mastif tybetański wł. Justyna Musiał

Grupa 3

  1. OBELIX z Rzymskich Legionów – Bullterier wł. Justyna Musiał, Aleksandra Musiał
  2. JUST LOVE ME Bullparraben- Staffordshire Bull Terrier wł. Marta Walczak-Wojtkowiak
  3. I AM THE FUTURE Bullparraben- Staffordshire Bull Terrier wł. Marta Walczak-Wojtkowiak
  4. Dandy Black&Blue RADO- Kerry Blue Terrier wł. Ireneusz Białęcki 
  5. BIBI DA-BA-GO- West Highland white terrier wł. Barbara Golał
  6. CAPITAN MORGAN DA-BA-GO – West Highland white terrier wł. Barbara Golał
  7. PASJA SWEET BULLOPONT- Bullterier minaturowy wł. Dariusz Golał  

MAJA SWEET BULLOPONT – Bullterier minaturowy wł. Dariusz Golał  

Grupa 5 

  1. WANILKA Krisanda- Szpic mały biały wł. Karolina Dudziak-Rychły
  2. Fong d’Arias Fifty Amazing Angel- Pies Faraona wł. Agnieszka Śpiączka
  3. HANAKO GO Yujo Akita- Akita wł. Kamila Drelicharz-Bukowska
  4. Cool Girl Grande leonis-Szpic miniaturowy pomeranian wł. Ewa Jaras
  5. BENNET Orchide In Blossom- Szpic mały biały wł. Karolina Dudziak-Rychły

Grupa 7

  1. BELLIE Magyar-Tim – Wyżeł Węgierski wł. Lidia Michalak
  2. Bonnie Rusty Art – Wyżeł węgierski wł. Anastazja Perek 
  3. CANDY ROSE Melody Paws- Seter Irlandzki wł. Anna Szynka 
  4. ORKY Magyar-Tim – Wyżeł Węgierski wł. Lidia Michalak
  5. QUATRO Magyar-Tim – Wyżeł Węgierski wł. Lidia Michalak 

Grupa 8

  1. Lordsett GET ON TOP- Springer spaniel angielski wł. Dąbrówka Talarczyk 

Grupa 9

  1. AMMERON ELIOT – Chihuahua  wł. Ewa Pieńkowska
  2. FLEUR DE ROSE AVY – Chihuahua  wł. Ewa Pieńkowska

Grupa 10

  1. ROBERT RODERICK TO FESTINA Synergy- Chart angielski Whippet wł. Hanna Woźna-Gil
  2. GULLIETA FESTINA Paka Czworaka- Chart angielski Whippet wł. Hanna Woźna-Gil 
  3. MISSONI of Gentle Mind – Chart angielski Whippet wł. Hanna Woźna-Gil
  4. Frida Averlon vom Steinbacherberg-Wilczarz Irlandzki wł. Hanna Woźna-Gil 
  5. RINNAH ROSANNAH Synergy – Chart angielski Whippet wł. Dorota Kozanecka

Rasy nieuznane:

1. JEDYNA Barwny Bukiet-– Polski spaniel myśliwski wł. Anna Szynka